Regulamin

Regulamin pobytu gości w agroturystyce “U Matysa”

Witamy Państwa serdecznie i dziękujemy że wybraliście naszą agroturystykę. Życzymy miłego i udanego pobytu. Będziemy bardzo wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju oraz bezpieczeństwa wszystkich gości.

DOBA HOTELOWA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 14:00 A KOŃCZY O GODZ. 10:00 NASTĘPNEGO DNIA

 1. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego z okazanym dokumentem tożsamości jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez Agroturystę. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym przez Państwa terminie z przyczyn niezależnych od gospodarstwa, zadatek nie podlega zwrotowi. Również w przypadku nie wykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 2. W godzinach od 22:00 do 06:00 obowiązuje cisza nocna
 3. Prosimy nie zostawiać dzieci bez opieki dorosłych, opiekunów. Szczególną ostrożność należy zachować przy basenie, grillu, trampolinach, tyrolce (zjeżdżalnia linowa) oraz wszelkiego rodzaju zabawach dziecięcych.
 4. Trzymanie zwierząt w kwaterze bez uzgodnienia z gospodarzem jest zabronione.
 5. Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia kwatery i jej wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada (np. Dzieci). Gość powinien powiadomić gospodarza o powstaniu szkody w kwaterze i na posesji lub o jej stwierdzeniu.
 6. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji kpl kluczy do kwatery, które zobowiązany jest zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie lub zniszczenie kluczy nakłada na niego obowiązek zapłaty w wysokości 50,00 zł.
 7. Gospodarze nie odpowiadają za utratę lub uszkodzenie rzeczy wartościowych. Przy wychodzeniu z kwatery prosimy obowiązkowo zamykać drzwi i okna.
 8. Do dyspozycji gości udostępnia się parking niestrzeżony. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wyrządzone na pojazdach przez osoby trzecie.
 9. W całym domu obowiązuje zakaz palenia (dotyczy również łazienek)
 10. Zachowanie osób korzystających z usług agroturystyki nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie gospodarz ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
 11. Turysta nie może bez zgody gospodarzy przyjmować na nocleg lub pobyt dzienny w gospodarstwie agroturystycznym dodatkowych osób traktując ich jako swoich gości.
 12. Gość ma obowiązek segregacji śmieci ( w domu-resztki jedzenia-w opisanych pojemnikach znajdujących się w kuchni) Opisane kontenery znajdują się na zewnątrz budynku (przed KOLYBĄ)
 13. Przy głównym wyjściu z agroturystyki jest skrzynka na ścianie gdzie mogą Państwo wrzucać anonimowo wszelkie informacje, zmiany, oczekiwania dotyczące naszej agroturystyki. Będziemy wdzięczni za szczerość, bo zależy nam abyście Państwo się dobrze u nas czuli.

ZAPRASZAMY:

 1. Do korzystania z Internetu Wi-Fi. Hasło dostępu: bacabebaca
 2. Do korzystania z KOLYBY, gdzie jest możliwość grilowania-1 kosz drewna 10zł
 3. Do korzystania w świetlicy: z bilardu – 1żeton=1zł. (dzieci mogą korzystać z bilardu tylko pod opieką dorosłych), ping-ponga-bezpłatnie oraz z fotela masującego-na monety o wartości: 1zł, 2 zł albo 5 zł Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym pensjonacie.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia.